Умови використання сайту

    Перед переглядом сайту уважно ознайомтесь із зазначеними умовами, якщо ви з ними не погоджуєтесь – не використовуйте даний інформаційний ресурс.

  1. Використання сайту Столичний ювелірний завод «АСТОР УКРАЇНА», доменне ім'я astor-gold.com (далі «Сайт») користувачем означає, що користувач приймає та зобов'язується дотримуватися всіх наведених нижче умов використання Сайту.
  2. Сайт має виключно інформаційний характер, і за жодних умов не є публічною офертою.
  3. Матеріали та послуги цього сайту надаються «як є» без будь-яких гарантій. Столичний ювелірний завод «АСТОР УКРАЇНА» не гарантує точності та повноти матеріалів на цьому Сайті. Столичний ювелірний завод «АСТОР УКРАЇНА» у будь-який час без повідомлення може вносити зміни до матеріалів та послуг, що надаються на цьому Сайті, а також до згаданих у них продуктів та цін. У разі старіння матеріалів та послуг на цьому Сайті Столичний ювелірний завод «АСТОР УКРАЇНА» не зобов'язується оновлювати їх. Столичний ювелірний завод «АСТОР УКРАЇНА» за жодних обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитками від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виник унаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту. Користувач  зобов'язується використовувати Сайт тільки у законних цілях.
  4. Звертаючись до нас, ви несете відповідальність, що це повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України.
  5. Ці умови використання Сайту можуть бути повністю або частково змінені в будь-який час без будь-якого спеціального повідомлення. Нова редакція умов набирає чинності з опублікування.